KOSMETYKI

Jesteśmy eksporterem innowacyjnych, ekskluzywnych kosmetyków opartych w 100% na naturalnych składnikach, przede wszystkim na rybim kolagenie. Ten najskuteczniej działający na skórę rodzaj kolagenu charakteryzuje się najwyższą odpornością na temperaturę, dzięki czemu dłużej zachowuje swoje właściwości.
Prael kosmetyki boutique

KOLAGEN NATURALNY ma bliźniaczą budowę z ludzkim i jest biologicznie czynnym (żywym), co czyni go jedynym takim produktem na świecie. Po zastosowaniu naturalnie wiąże cząsteczki wody tak, jakby został wytworzony przez samą komórkę. Dzięki temu stał się w 100% naturalnym kosmetykiem o wysokich walorach nawilżających i przeciwzmarszcz-kowych. Kolagen jest również doskonała maścią lecząca wszelkie zmiany skórne. Działa 2 etapowo: od wewnątrz regeneruje i uzupełnia brakujący budulec, od zewnątrz tworzy naturalny film ochronny, który oddycha i przyspiesza proces gojenia.

KOLAGEN NATURALNY po nałożeniu na skórę przenika przez nią do wewnątrz, dostarczając bezpośrednio do komórek naturalnego budulca w postaci aminokwasów. Dzięki temu następuje natychmiastowa odbudowa uszko-dzonych białek, czego efektem zewnętrznym jest regeneracja, opóźnienie procesów starzenia, wygładzenie zmarszczek i utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. Te cechy odróżniają go od kremów i specyfików dostępnych na rynku.

Prael kosmetyki